Dla zieleni - maszyny do pracy w ogrodzie. Kosiarki automatyczne - roboty koszące.

W branży ogrodniczo-leśnej działamy od 1990r.  Jesteśmy firmą rodzinną i dzięki temu do każdego klienta i tematu podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Po prostu lubimy to co robimy :) 

Jesteśmy autoryzowanym dilerem takich marek jak:

Husqvarna, McCulloch, Gardena, Briggs & Stratton, Cramer, Cedrus.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment maszyn do pracy w lesie i ogrodzie, akcesoriów do nich oraz oryginalnych części zamiennych. 

Maszyny ręczne i na kołach dla amatorów, wymagających klientów oraz do profesjonalnego kształtowania i pielęgnacji zieleni, które pozwalają uzyskać maksymalną wydajność pracy. 

To jednak nie wszystko – dzięki programom profesjonalnych przeglądów zyskują Państwo pewność ich niezawodnego działania przez długie lata i mogą koncentrować się wyłącznie na przyjemnej pracy. 

Posiadamy również pakiet maszyn pokazowych z możliwością ich wypróbowania.

Współpracujemy między innymi z Lasami Państwowymi, Leśnym Zakładem Doświadczalnym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Rogowie, wieloma zakładami usług leśnych oraz firmami zajmującymi się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów i terenów zielonych. 

Naszym bardzo ważnym partnerem jest wymagający klient indywidualny.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenie naszego salonu sprzedaży oraz serwisu w Koluszkach.